Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Семінар-практикум
01.10.2017
575

29-30 вересня 2017 року в конференц залі нашого центру проходить семінар-практикум на тему: "Поведінкові розлади. Причини виникнення. Діагностика. Шляхи подолання труднощів." 

 Сьогодні ми мріємо про виховання гармонійної особистості з перших років життя дитини, але це неможливо без включеності у пошук шляхів підтримки дітей з порушеннями  розвитку комунікацій, мовлення та ін.

  Діагностика та індивідуальний підхід у корекційній допомозі є одними з перших та найважливіших кроків на цьому шляху. Відхилення у розвитку дитини оцінюються не на основі поведінки чи реакції на запропоноване завдання, а на основі клінічних проявів діяльності нервової системи і лабораторних досліджень розвитку мозку.

     Про діагностику, взаємодію медиків, педагогів та батьків в комплексній допомозі дітям з відхиленням у розвитку спілкування, мовлення та пізнавальних процесів йдеться мова на дводенному семінарі,  у «Центрі розвитку сім'ї та батьківства «Мій Дім» за адресою: м.Херсон, вул Гімназична 22.

   Спікери семінару: Яковенко Олена Степанівна – нейропсихолог, директор Дитячих центрів розвитку «СоЗнание» і «Поздняки» та П’ятакова Анна – адміністратор центру «СоЗнание» м. Київ. До участі запрошуються :

29 вересня на 10.00 -  спеціалісти ПМПК, навчальних та оздоровчих закладів, дитячих закладів соціальної сфери Херсонської області.

30 вересня на 10.00  - прийомні батьки БФ «Мій Дім».

   Стаж роботи Олени Степанівни Яковенко  в галузі дитячої патології більше 35 років. Вона радо поділиться з присутніми своїм безцінним практичним досвідом допомоги дитині з перших днів та хвилин життя.

   Гарний, доступний теоретичний матеріал та відеоматеріали про співпрацю з дітьми. Батьки зможуть консультативно отримати медичну і психолого-педагогічну допомогу з діагностики психічного розвитку своїх дітей, з питань виховання та організації домашнього режиму, з налагодження взаємин дитини з дорослими членами сім'ї, з встановлення його контакту з іншими дітьми в сім'ї та за її межами (у дошкільних  закладах, студіях, у дворі тощо).   Семінар стане також підвищенням рівня фахових знань для спеціалістів, які працюють з дітьми. Сподіваємось, що така форма методичної допомоги для батьків та спеціалістів, яку багато років проводить команда БФ «Мій Дім» та «Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім», розширить свої можливості з об’єднання дорослих навколо дітей, які потребують допомоги та любові.

Обов’язкова реєстрація за тел095 41 81 561 (Людмила)

З повагою, команда «Центр розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»».