Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Kidsave: свято для дитини-сироти у Міжнародний день сім’ї - ФОТО
18.05.2021
16
Для щастя кожному з нас потрібно не так вже й багато.

Коли ми маємо тих, хто безумовно любить і приймає, то нам і гори по плечі й моря по коліна. Якщо є поруч той, хто в будь-яку мить готовий прикрити спину і сказати слово на захист, ти сміливо наважуєшся йти вперед, перемагаючи свої страхи та сумніви. Щодня більшість з нас повертаються ввечері у свою оселю, де нас чекає любляча родина, та затишна тиха кімната. Нас запитають: Як пройшов день? Що було цікавого? З чим треба допомогти.

Але не так влаштовані будні дітей, позбавлених батьківської опіки. Вони не мають відповідального дорослого, який безумовно приймав би їх та допомагав долати щоденні виклики.

15 травня - в Міжнародний день сім’ї, команда фонду «Мій Дім» спільно з волонтерами, потенційними та чинними наставниками організували свято для дітей, які проживають в центрі соціально-психологічної реабілітації.

Святкувати День сім’ї з тими, в кого не має родини? - запитаєте ви. Саме так. Діти, які були вилучені із біологічних родин та наразі перебувають у державній установі, повинні знати що поруч є люди, які готові стати для них підтримкою в цей нелегкий час, а можливо навіть прийняти їх в свою родину.
Наш спільний з KIDSAVE проєкт дає можливість дитині-сироті або дитини, позбавленої батьківського піклування знайти наставника, або родину, яка може запрошувати її на вихідні в свій дім. В контексті подібних заходів ми прагнемо створити сприятливу атмосферу для знайомства дітей з потенційними наставниками.

Чому ми це робимо?

Ми вважаємо, що наставництво - це один із самих дієвих інструментів допомоги дитині-сироті адаптуватись та інтегруватись в суспільстві після випуску з інституції, в якій вона проживала роками, підготувати її до самостійного життя. Коуч або наставник допомагає підлітку розкрити потенціал, допомагає повірити в себе, визначитись із життєвими цілями, формує правильну модель взаємовідносин, вкладає культурні моральні, духовні цінності.

Більшість з дітей, яких ви бачите на фото нижче, мали нелегке дитинство. Вони мають викривлене розуміння того, що є істинним проявом батьківської любові та турботи. Тому часто їх поведінка, характер і звички відштовхують. Дорослі часто цураються їх, використовують у своїх цілях. Дорослішаючи, часом починають відповідати суспільству “навзаєм”.

Ти можеш стати тим, хто буде прикривати спину дитині-сироті та допомогти їй не повторювати помилку батьків, не переймають той негативний досвід.

Станьте ДРУГОМ ДИТИНІ-СИРОТІ.

Звернутися ви можете за номером: +38095 277 01 20 - Ольга – координатор проєкту «Наставник для дитини-сироти.

Це були прекрасна субота! Пороз'їжджались дехто зі слізьми на очах.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення даного свята!
Повне відео ви можете подивитися ТУТ.