Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
День молитви за сиріт!
Велопробіг 14 листопада
22.11.2021
221
Спільний велопробіг з Імпульс Херсонщини до «Всеукраїнського Дня молитви за сиріт»
Кожна дитина має потребу жити та виховуватись в люблячій сім’ї в умовах безпеки та благополуччя. Великий відсоток дітей в інтернатах мають хоча б одного з батьків і лише якийсь невеликий відсоток – сироти.
Провівши дитинство в інтернатному закладі, молоді люди виходять непідготовленими до самостійного життя у громаді, у багатьох з них виникають проблеми з законом, стають безхатченками.
В Херсонській області близько 2000 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виховується в сімейних формах (опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу).
КОЖНА ДИТИНА МРІЄ ПРО РОДИНУ! Дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та, на жаль, вони є.
Ми можемо об’єднати наші зусилля заради однієї мети – дитина-сирота в люблячій родині!
Дякуємо нашому місту за підтримку, що під'єднали усі свої ресурси для проведення Велопробігу, за те, що Поліція Херсонської області та Патрульна поліція Херсонської області допомогли нам безпечно проїхати увесь маршрут!
Дякуємо вам, кав’ярня Kavovar за вашу щирість, що надали смачну каву, якою ми могли усі насолодитися під час спілкування ☕️
Також велика вдячність нашим друзям з церкви Христа Спасителя та кав’ярня ТХИ Украина / Tavriski Christian Institute, які готували для нас цю смачну каву та чай!
Дякуємо вело магазинам ВелоPitStop Херсон - продажа/ремонт/прокат велосипедов и комплектующих та For tourist, що надали в оренду велосипеди для учасників.
Нехай Господь благословить кожного, хто через служіння дітям-сиротам, робить наш соціум та державу кращими, цілісними.
Дякуємо тим, хто взяв участь у цьому цікавому заході, що надихає!
Нехай Господь вас рясно благословить!