Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Різдвяний конвой - 2019
06.12.2019
191
В рамках міжнародної волонтерської акції “Діти допомагають дітям”, на території нашої області, за останні три дні реалізувався благодійний проект “Різдвяний конвой - 2019”. Його ініціатором стала німецька БО
Weihnachtspäckchenkonvoi - Kinder helfen Kindern
(https://weihnachtspaeckchenkonvoi.de/)

В середу, ми командою зустріли організаторів проекту, запросили представників громадських організацій, начальника служби у справах дітей міста Херсона, заступника директора ОЦСССДМ, і звичайно ж - дітей!

3000 подарунків надійшло для дітей нашої області! Великий відсоток різдвяних пакунків вже розвезли дітям, які проживають в інституціях, дітям ветеранів, та багатодітним сім’ям (ДРЕВО - объединение многодетных семей).

Частину з них подарують дітям з родин в СЖО. Ми дякуємо Капліній Вірі Іванівні (начальних ССД нашого міста) та Bogdan Rudenko (заступник директора Херсонський Оцсссдм) за те, що вони допомогають родина отримати подарунки для своїх дітей.

В найближчий час команда БФ "Мій Дім" планує відвідати прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу та передати дітям подарунки, які залишили для них команда “Різдвяний Конвой”.

Щиро дякуємо Віталію Михайлику (директор в реабілітаційному центрі Святого Павла, Одеса) за те, що завдяки його допомозі, цього року проект зайшов і в нашу область.
Велике спасибі Максиму Любаскіну (член керуючої ради проекту “Різдвяний конвой” ) за його великий труд в організації команди та координування всієї акції.

Дякуємо місцевим ЗМІ, і особливо UA: ХЕРСОН за прекрасний відео-репортаж!