Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Стартувала нова програма: "Забезпечення надійного базису: основа успішного піклування”. 
14.11.2019
173

14 листопада ми стартували навчання за новою тренінговою програмою “Забезпечення надійного базису: основа успішного піклування”.

Даний тренінг розроблено ГО "Care in Action Турбота в дії” за моделлю, наданою Університетом Східної Англії , у партнерстві з МГО “Міжнародний центр розвитку лідерства” МЦРЛ Україна.


4

 Мета тренінгової програми: підвищити компетентність з розвитку спроможності піклуватись про дитину; забезпечити батьків методами, завдяки яким діти відчуватимуть чуйну опіку; надати батькам знання необхідні для успішного подолання проблемних ситуацій з дітьми.

Першими учасниками тренінгу стали 15 прийомних батьків (різних сімейних форм виховання). Всі вони  багато років являються членами Херсонського обласного  благодійного фонду “Мій Дім”. Вони мають великий досвід у вихованні дітей, які зазнали травматичного досвіду, пройшли безліч тренінгових програм з підвищення батьківської компетенції. Проте, не дивлячись на все, ці надзвичайно відповідальні люди,  продовжують вчитись. Адже, опанування методів опіки, що допомагають дитині відчути свою приналежність до сім’ї, та вивчення  нових інструментів зцілення душевних ран - це тривалий та трудомісткий процес. І ми раді, що більшість з присутніх на навчані батьків, розуміють це. 

 Детально про дану програму ви можете дізнатись на нашому сайті в розділі Регіональний тренінговий центр.  


#ДІ#зарадидітей#тренінги_мійдім#ртц #ILDC