Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
18 ТРАВНЯ - НЕЗАБУТНІЙ СІМЕЙНИЙ ВІКЕНД!
23.05.2019
266

Любі та рідні батьки, дякуємо за ваш труд, вашу відкритість та безумовну любов до дітей!

Команда БФ "Мій Дім" має велике бажання будувати міцні та довірливі відносини із прийомними батьками, опікунами, батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, які являються членами нашого фонду.

За 16 років діяльності "Мій Дім" більше 300 дітей-сиріт знайшли люблячих тата та маму і стали частиною турботливої родини. 
На сьогоднішній день, майже 150 дітей із 73 сімей отримують фінансову, юридичну та методологічну підтримку від БФ "Мій Дім" та від наших партнерів і меценатів.
Але для нас найбільшою цінністю є відносини, а не статистика. Ми завжди прагне бути спроможними вчасно надати допомогу та підтримку для батьків, які обрали прекрасний, але не легкий шлях - служіння дитині-сироті. Для них двері в "Мій Дім" - завжди відкриті - починаючи із супроводу процесу влаштування дитини, і до її повноліття.

18 травня - 25 родин фонду (батьків-усиновлювачів, опікунів, прийомних сім'ей, дитячих будинків сімейного типу) мали прекрасну можливість провести час разом, поспілкуватись та відпочити на території прекрасного комплексу Зелені Хутори Таврії.
Приводів зібратись було дуже багато - ми відсвяткували і День Сім'ї, і день Матері, і просто нашу - нашу ще одну зустріч. 
Керівник проекту "Підтримка сімейних форм виховання" Оксана Маринчак доклала багато зусиль, аби батьки змогли по справжньому відпочили, а діти - весело розважитись.

Ми дуже дякуємо керівництву та колективу Зелені Хутори Таврії / Green Steadings of Tavriya. Дякуємо за вашу доброту та привітність, за те, що пішли нам на зустріч та допомогли організувати цей довгоочікуваний захід. Ваша - територія описує всю красу і можливості нашого прекрасного, Таврійського краю. Ви підготували таку велику кількість різноманітних розваг для дітей, що вони ще довго будуть памяти вихідний, проведений на Хуторах.

Александр Шкребета - батько-вихователь та близький друг нашого колективу приготував для всіх смачний обід. Цілий величезний казан плову, якого вистачило на 130 чоловік.
Також, обід з нами розділив Микола Кулеба, який знайшов час і можливість зустрітись з батьками, поспілкуватись та відповісти на їхні запитання і висловити подяку за служіння дітям-сиротам.

Наша команда дуже вдячна Миколі Миколайовичу - екс-уповноваженому президента України з прав дитини, який активно підтримував нашу команду та діяльність фонду протягом останніх п'яти років.

Друзі, це лише початок! Ми, об'єднуючи зусилля, покриваємо потреби. І лише співпрацюючи, ми подолаємо ті виклики, які чекають нас попереду та створимо країну, в якій зростатимуть щасливі діти!

З любов'ю до дітей, "Мій Дім"