Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Романтичний вікенд
Романтичний вікенд
26.10.2018
319
Дорогі друзі, нарешті можемо поділитись із вами більш детально про подію, яка перевернула відносини 16 родин – ТРИДЕННИЙ РОМАНТЧНИЙ ВІКЕНД для прийомних сімей.
По-перше, щиро дякуємо від імені всіх учасників громадській організації - «Спілка жінок Херсонщини» та Ірині Миколаєвій. Дякуємо, що знайшли для нас додатковий фінансовий супровід!
Команда Ірини на славу попрацювала. Дякуємо волонтерами спілки за прекрасний мейкап для наших мам. Ваша робота додала їм ще більшої впевненості під час фотосесій та допомогла відчути себе попелюшками.

Незабутні спогади для закоханих залишили прекрасна територія відпочинку в Кінному клубі - « Grand Prix». Ми такі вдячні за гостинний прийом, безкоштовне проживання та перебування на території. Ви – надійні партнери! Цінуємо зроблене вами.
Дякуємо також за гостинність та допомогу Вікторії Рищук і всій великій, привітній команді персоналу « Grand Prix».
Їзда верхи на конях залишила ну просто незабутні враження.
Дякуємо ресторану «Аллюр», всім офіціантам, адміністраторам, шеф-кухарам.
Протягом трьох днів нас балували смачними сніданками, обідами та вечерями. Відчувались повага та уважне ставлення до наших прохань! Ви – кращі! Багата та розкішна атмосфера ресторану Аллюр занурила всіх у казку!


Комфортні, гарно- облаштовані номери підтримували ту романтичну атмосферу, яку ми намагались створити! Ще раз, дякуємо!

Група тренерів- консультантів Компанією «I’m family» , ващ професіоналізм, компетентність, харизма, щирість та відвертість вразили не тільки учасників відпочинку, але і команду Мій Дім.
Ви стали «душею» цього відпочинку. Так що кожна частина програми була живою та чуттєвою. Ваші слова, поради та настанови частенько супроводжувались емоційними сплесками. Фотограф тільки і встигав ловити об’єктивом то сльози на очах та щирий сміх.
Дякуємо за час, який ви виділяли на додаткове сімейне консультування. Ви кидали виклики, змушували піднімати важливі, інколи болючі теми. Чоловіки та дружини заговорили про те, що роками замовчувалось у їх шлюбі. Напевно, тільки вам було під силу зробити таке.
Романтична вечеря , на якій ви змусили звучати всі струни душі, просто сколихнула вирій романтики між чоловіками та дружинам, яка за останні десятиліття частково впала в сплячку.

Спостерігаючи зі сторони, команда Мій Дім бачила закохані погляди, якими чоловіки дивились на своїх неперевершених дам.
Слова «парнєй» до своїх «дєвочєк» (так ви їх називали), які ми чули від час Оновлення шлюбних обіцянок довели, що зроблена вами робота - посіяне насіння, вже почало проростати у відносинах пар.
Віримо, що це був не останній наш спільний проект та сподіваємось на подальшу співпрацю. Дякуємо за те, що працювали на волонтерських основах. Це справжній подарунок.

Хай Благословить Господь всіх вас за безцінний вклад та безкорисний труд в організації романтичного вікенду для подружніх пар, які колись відкрили двері сердець та своїх домівох
Для дітей-сиріт.

Віримо, що це був не останній наш спільний проект та сподіваємось на подальшу співпрацю. Дякуємо за те, що працювали на волонтерських основах.
Нагадаємо трішки, якою була програма відпочинку:

Тренінги на тему сімейних відносин від неймовірної команди Компанії «I’m family»
Активний відпочинок (ігри/квести, катання на конях) від « Grand Prix».
Романтичне побачення в ресторані « Аллюр», де коханні написали один одному листи;
Оновлення подружніх обітниць;
Романтична фотосесія;
Та багато інших сюрпризів;


Команда центру розвику – Інна Михайнова та Купріянова Наталля - продуманням до дрібничок організація, обєднанням зусиль всіх партнерів, комунікація та пошук ресурсів, закупівля та підготовка всіх роздатково-наглядових матеріалів, всіх романтичних дрібничок займались ви!
Дякуємо за витримку та терпіння!
Дякуємо Скляр -
Якщо комусь забули подякувати, вибачаємось. Ви підкажіть, а ми виправимось!
Слава Господу за чуйність та відкритість людей до участі у соціальних проектах.
Варто осмилити свій підхід до змін в країні. Зміни – це персональна відповідальність кожного громадянина. Досить очікувати, дорікати та звинувачувати!
Починаймо діяти на тому місці, роблячи на якісному рівні те, що від нас залежить та що нам доручено!