Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Обучение необучаемых детей
5-6 жовтня на базі нашого регіонального тренінгового центру «Мій Дім»
18.10.2018
429
5-6 жовтня на базі нашого регіонального тренінгового центру «Мій Дім», пройшли семінари для батьків та спеціалістів сфери захисту прав дітей.
Тема була: «Обучение необучаемых детей».
В п’ятницю семінар відвідали психологи, соціальні педагоги, вихователі, методисти загальноосвітніх шків та дитячих садків.
Головні спікери семінару – Олена Яковенко та П’ятакова Ганна.
Яковенко Олена Степанівна - директор Центрів Лікувальної Педагогіки «Сознание» і «Поздняки», місто Київ. Нейропсихолог, загальний досвід роботи в області дитячої паталогії більше 35 років. 
Напрямок її діяльності: нейродіагностика, нейрокорекція багатьох порушень та уражень діяльності ЦНС, головного мозку, органічного і функціонального походження в психосоціальному та інтелектуальному розвитку дитини.
На семінарі були розглянуті наступні теми:
✔ Три етапи, які забезпечують формування процесу навчання.
✔ Основи успішного розвитку академічних навичок.
✔ Майстер-клас нейростимуляції /нейрокорекції процесу абілітації.
Близько семидесяти чоловік відвідали семінар першого дня. Вони із зацікавленням слухали тему та конспектували чи не кожне слово спікера. Адже, в умовах втілення державної реформи - «Інклюзивна освіта», отриманий матеріал сприятиме підвищенню кваліфікації тих спеціалістів, які мають справу із інклюзивними класами.
Аудиторія слухачів дуже очікувала на майстер-клас нейростимуляції/нейрокорекці. І не дарма. Очікування виправдались! Наглядний матеріал був настільки яскравий та цікавий, що міг заволодіти увагою не лише дітей, але і дорослих. Продемонстровані вправи, які треба робити із дітками, сприятимуть розвитку кращої концентрації уваги та інтелектуальній витривалості учнів. Всі матеріали для вправ є легкодоступними, тому що зроблені із підручних матеріалів.