Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Підписання меморандуму Кідсейв
29.08.2018
41128 серпня, в нашому офісі відбулось друге засідання робочої групи по втіленню пілотного проекту "Дива по похідним" на територіях Херсонської та Миколаївської областей.


Цю, нову для України, програму представляє міжнародна некомерційна організація Кідсейв Інтернешнл (www.kidsave.org).


Місія даної організації - переформування глобальної системи захисту дитинства таким чином, щоб кожна дитина мала можливість рости в люблячій родині та отримувала підтримку турботливого дорослого.

Саме Херсон стане першою площадкою в Україні для реалізації цього пілотного проекту .


В жовтні 2017, в тренінговому залі нашого центру вже пройшло навчання для тренерів з програми «Чудеса по вихідним» (модель гостьової родини).
Ціль тренінгу: підготовка та методологічне оснащення людей, які працюють з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування задля впровадження та реалізації нової програми "Чудеса по вихідним" в своєму місті або регіоні.
Навчання провели, безпосередньо, спеціалісти Kidsave International, досвідчений тренер, віце-президент, директор Kidsave International по Східній Євпропі та країнах СНГ Тетяна Стаффорд та сама президент Kidsave International - Ренді Томпсон.Вчора, на засіданні були присутні люди, без яких старт даного пілотного проекту став би не можливим:


віце-президент, директор Kidsave по Східній Євпропі та країнах СНД - Тетяна Стаффорд, представник Kidsave в Україні – Надія Кондратюк, директор Херсонського обласного благодійного фонду «Мій Дім» - Юрій Маринчак, директор громадської організації «Центр розвитку сім’ї та батьківсьва «Мій Дім»
-Інна Михайлова, заступник директора Херсонського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Богдан Руденко,
керівник проектів в організації «Центр розвитку сім’ї та батьківсьва «Мій Дім» - Людмила Афанасьєва, начальник служби у справах дітей Управління молоді та спорту Херсонської міської ради - Віра Капліна,
керівник ГО «Світанок мрій» в м. Миколаїв – Павло Шульга,
директор НВК ім. Т.Г. Шквченка - Рудя Микола Григорович,
також, до нашої команди долучилась голова Спілки жінок Херсонщини – Ніколаєва Ірина.


Вся сутність проекту полягає в тому, що турботливий та надійний наставник, будує довірливі відносини із статусною дитиною, яка проживає в інтернаті. Він допомагає їй в труднощах, заохочує та підтримує в навчанні. Консультує з приводу профорієнтації.
Наставник завжди готовий лобіювати та відстоювати інтереси дитини , захищаючи її права .


Кінцева його ціль - знайти для сироти постійну форму влаштування - люблячу, надійну родину.