Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Вчимося разом долати труднощі.
"Мамо, прошу, почуй мене!  Спробуй зрозуміти те, що мені насправді так потрібно. Не кричи, не бий, не панікуй. Ти просто зрозумій, що я поки - маленький".
16.07.2018
445
"Мамо, прошу, почуй мене! 
Спробуй зрозуміти те, що мені насправді так потрібно.
Не кричи, не бий, не панікуй.
Ти просто зрозумій, що я поки - маленький".

Так часто батьки очікують від дітей поведінки дорослих людей. Зависокі вимоги та сурові правила встановлюються для тих, хто "не слухняний". 
Хоча, часто "неслухняною" може бути дитина, яка в свій час була не почутою своїми батьками, і елементарні потреби якої не були задоволені.
Протягом 4 днів днів (5-6 та 10-11 липня) на базі нашого регіонального тренінгового центру "Мій Дім" проходив семінар - підвищення кваліфікації для батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, які проживають у Херсонській області.
Тренери: Кавун Жанна Григорівна - директор Олешківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
та Лісовик Лілія Олександрівна - начальник служби у справах дітей Дніпровського району в місті Херсон.
Нагадаємо, що тренінг проходив за спеціальною програмою: "Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування", яку розробили наші партнери - Міжнародна громадська організація: "Міжнародний центр розвитку та лідерства" (МЦРЛ Україна).
Більш детально про РТЦ: http://crsb.org.ua/ru/centers/go.html
Батьки, не бійтесь навчатись. Ваші діти так потребують захисту та розуміння з вашої сторону. На наших тренінгах вас навчать, як розпізнавати травму дитини, як допомогти її подолати.
Наш тренінговий центр завжди відкритий ресурсно підтримати батьків, які у відчаї , або просто потребують поради.