Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Святкування Великодня
Святкування Великодня
12.04.2018
425

Більше 100 дітей, які проживають у родинах, що перебувають у складних життєвих обставинах, святкували з нашою командою, Свято Христового Воскресіння. 
Дружня атмосфера, веселі ведучі, подарунки та солодощі, рухливі ігри і цікава Пасхальна вистава від родин фонду та учасників центра соціальної інтеграції - все це ми підготували, щоб допомогти родинам відчути атмосферу цього світлого весняного Свята. 


Поки діти грали в ігри, їх батьків запросили на спілкування із командою Центра розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім" в окрему залу. В цілому, з дітьми прийшли тільки мами або бабусі. І одразу було помітно, наскільки незвичною для них є атмосфера доброго, щирого, невимушеного спілкування, де до них уважні та ставляться із повагою.
Зазвичай, наше меркантильне суспільство зневажливо ставиться до бідності. Бути бідним це не злочин. І ми не маємо права знецінювати людей-малих статків, ганьбити їх, чи осуджувати. Взагалі, Суд не є справою рук людських, але Божих, якщо звичайно не йдеться мова про адміністративне або кримінальне правопорушення.
Кожна родина, яка, з різних причин, опинилась у складних життєвих обставинах, заслуговує на «Руку допомоги». Інша справа, чи скористається вона розумно цією допомогою, чи ні. Але, вона її точно потребує.
Спроможність місцевої громади, в цілому, залежить від її уважного ставлення до кожного члена громади. І позиція «Моя хата скраю», рано чи пізно, призведе до егоїстичного соціуму, яке виживає, задовольняючи свої потреби за рахунок пригнічення потреб оточуючих.
Це явище вже масово спостерігається в нашому соціумі. Нажаль.
Наше завдання: не бути байдужим до потреби інших людей. Вчасно надана підтримка родині, що перебуває у складних життєвих обставинах , може попередити алкоголізм, насилля в родині, розлучення та вилучення дітей.
Єдність громади – це дуже потужна річ. Уявіть державу, в якій люди стоять один за одного горою, переживають за добробут своїх сусідів, вміють ділитись та допомагати тим, хто знаходиться в потребі – хто зможе нашкодити такій державі?
Байдужість – це біч сьогодення. Не виховуйте в собі цю ваду.

Керівник нашого проекту з допомоги родинам в СЖО:
Афанасьєва Людмила Іванівна – 095 418 15 61
afanasyeva@myhomefororphans.com.ua
Дякуємо Службу у справах дітей Управління молоді та спорту Херсонської міської ради за тісну співпрацю.