Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Що для мене основа в сім'ї
Що для мене основа в сім'ї
20.03.2018
321

Із самого початку, інститут сім’ї був задуманий та створений Богом, як  тривалий та довго-строковий союз між жінкою та чоловіком, що заснований на любові.  Це відносини, в яких дві людини (різної статті) по мірі свого розвитку та становлення повністю розділяють один з одним все своє життя. Це вид відносин, в яких двоє допомагають стати один одному чимось більшим, ніж просто сумою двох складових.

Шлюб - є укладенням полюбовного заповіту, учасники якого протягом всього життя підтримують та залишаються вірними своєму вибору та рішенню. Успішний  шлюб - це приклад наслідування  для дітей та вагомий вклад в розвиток нашого суспільства.

 Так, відносини у шлюбі мають часто хвилеподібне чередування злетів та падінь, але обіцянка дана обома (в ідеалі) дає гарантію, що шторм втихне, тільки треба докласти зусиль.

На жаль, так мало людей  розуміє та усвідомлює масштабність атаки та інститут сім’ї, сьогодні. Високий рівень розлучень, низький рівень реєстрації шлюбів, постійний ріст відсотку неповних родин. Молодь не хоче одружуватись, одружені хочуть розлучуватись.

В Україні, 75% розлучень відбуваються в перші 5 років після укладення шлюбу.

70% - неповні родини.

65% зареєстрованих шлюбів завершуються розлученнями. Те, що раніше сприймалось, як особиста катастрофа, зараз вважається як  буденність. Нове покоління вже не вірить, що шлюб це - заповіт. Тепер, на подружність  дивляться з гуманістичної точки зору - просто зручність та матеріальна вигода.  І якщо подружні відносини починають викликати якійсь незручності, всі більше людей схиляються до того, щоб відмовитись від них.

Але, якщо  б розлучення були єдиною проблемою.

В диявола ще є тяжка артилерія - активна пропаганда гомосексуалізму -  спотвореної, понівеченої  моделі одностатевої “сім’ї”. На сайті Верховної Ради України є розпорядження від 23 листопада 2015 року № 1393-р, яке передбачає:

  1. Зміни в системі освіти. Дітей вчитимуть, що одностатеві стосунки - це норма. (ст.102, п.3).
  2. Використання ЗМІ для пропаганди гомосексуалізму (ст. 102. п. 4).
  3. Легалізацію шлюбів для одностатевих пар ( ст. 105. п. 6).
  4. Дозвіл трансгендерам усиновлювати дітей (ст. 105. п. 7).

 

На базі регіонального тренінгового центру “Мій Дім” нещодавно пройшла “Школа подружнього життя”. Навчання пройшли 50 тренерів.  І планується, що в найближчий час на території Херсонської області, будуть відкриватись такі школи, навчання в яких будуть проводитись, як для одружених, так і для неодружених пар.

 

Я просто закликаю та заохочую молодь наших церков та християнських рухів в Херсоні виступити проти цього. Для початку, підпишіть петицію: https://docs.google.com/document/d/1H-SBJiK5yN_mzl8dMxj7FlQDTUSCPoOeiC26LoZTx_0/edit

 

 

 Потрібно 25 тис. голосів.  Залишилось 60 днів. Народ, це не смішно.  Ми ж свідомі. Реально, треба почати кричати, що ми -  за сімейні цінності. Мовчання наше стане горем. Пишіть пости, робіть репости. Ви бачили, там активно вткористовуватимуть ЗМІ для пропаганди гомо..

Християн в Україні понад 1 млн. Може ми не такі розумні і не можемо так гарно писати, як журналісти, але нас більше. Треба задавити ту пропаганду. Без агресії, злості з нашої сторони. Це не наші методи. Але - СЛОВОМ. Наші діти мають бути навчені відповідно Божого Слова. Якщо вони внесуть зміни в систему освіти.. Дарвінізм глибоко в голову нам вбивали протягом шкільних часів, тепер ще й це.