Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
Тонкощі батьківства!
20.03.2017
663

І знову нова група майбутніх прийомних батьків та опікунів  в гостях у ГО "Центр розвитку сім'ї та батьківства". Це завжди зворушливо і по-новому, це очікування, бажання зануритися в тему, новий досвід та нові знайомства.

 За 4 дні 29 батьків занурювались у таку тонку тему, як бути дбайливим, що підтримує, успішним опікуном для майбутніх підопічних, враховуючи, що багато хто з них пережили травму, відсутність турботи і нерідко різні види насильства. Не обійшлося і без "Ключових аспектів допомоги дітям-сиротам", а це і допомога дітям з урахуванням травми, прихильність, як розвивати здорову прихильність, і, звичайно ж, дисципліна.

Кожна дитина, та й дорослий, потребують безпеки, стабільності і благополуччя, частиною яких є і обмеження, і напрямок і мотивування. Також ми докладно розглянули таємницю усиновлення, порядок дітей в сім'ї, кризи прийомних сімей та багато багато іншого ... Батьківство - це нелегка праця, і ми "розтягували" можливості батьків, адже продумане виховання, творчий підхід не тільки приносить хороший результат, але і робить сам процес виховання захоплюючою подорожжю.