Ua/En
Новини Центра розвитку сім’ї та батьківства «Мій Дім»
П'ять малозабезпечених родин Херсонської області мали можливість безкоштовно відпочити на морі
23.08.2017
461

Мабуть, немає нічого кращого, ніж час мами і дитини, проведений разом: ігри, море, розваги, навчання, спільні фотосесії.

Центр роз​​витку сім’ї та батьківства за фінансової підтримки громадської організації «Рідна земля» організував відпочинок на морі для малозабезпечених родин. Протягом 5 днів мами, разом із своїми дітьми, безкоштовно відпочивали на морі, приймали участь в тренінгах по вихованню дітей та вчились навикам побудови міцних взаємовідносин в родині. Для матусь також організували цікаві  майстер-класи.

Як повідомила  Людмила Строкатюк – тренер ЦРСБ та спеціаліст про роботі із сім’ями в СЖО: Ціль спільного відпочинку родин, які перебувають у складних життєвих обставинах і мають маленьких дітей – навчити матусь налагоджувати відносини з дітьми, які не мають часу чекати, доки дорослі вирішать свої проблеми. В неформальних  умовах у мами будується новий кут погляду на дитину через призму отриманих знань, умінь та навичок.

Батьки не завжди розуміють, що складні життєві обставини починаються там, де закінчується віра, надія, любов, де втрачається мир. Тому, в основу роботи команди ГО лягли  християнські цінності які, можуть відродити у батьків любов до своїх дітей, а у дітей – довіру до батьків.

5 матусь та 13 дітей оздоровились, здружились та налаштувались на подолання тих обставин, в  яких вони зараз знаходяться.

Міцна країна – починається із міцної, цілісної родини.