Ua/En
Центр соціальної адаптації випускників інтернатів
"Центр розвитку сім`ї та батьківства"
12 000 дітей щорічно випускаються з інтернатів. З них, до самостійного життя не готові 90%, тільки 2% отримують вищу освіту, 14% - схильні до самогубства, 20% - стають безпритульними, 50% - здійснюють правопорушення або злочин. І лише 5 % інтегруються у суспільство. Світ, за стінами інтернату, часто не готовий приймати випускників цих закладів та і вони не пристосовані до нього.

Наш Центр соціальної інтеграції для випускників інтернатів – це прекрасна можливість підготувати випускників інтернатів до дорослого життя. У цьому році 12 юнаків та дівчат стали мешканцями Центру.
Основою для інтеграції молоді у суспільство є модель здорової родини, отримання навичок будувати справжні відносини, брати на себе відповідальність та виконувати щоденні обов’язки. Проживаючи у Центрі інтеграції, випускники знаходяться в оточенні двох багатодітних родин, одна з яких є їх наставниками, що турбуються про них, вчать планувати їх бюджет, допомагають у навчанні та соціалізації, будують довірливі відносини.


День відкритих дверейСпільний відпочинокСуботні генеральні прибирання.

За три роки роботи Центру інтеграції, більше 30 випускників інтернатних закладів успішно пройшли соціалізацію з подальшим вступом в учбовий заклад або працевлаштуванням.

«Мені подобається в цьому центрі. Сама обстановка є незвичною і затишною. Наставники можуть завжди дати мудру пораду. Не скажу, що завжди дослухаюсь, але принаймні, намагаюся. Два моїх однокласника з інтернату також проживають в Центрі. Новим для нас є можливість бути частиною родин, з якими ми проживаємо в сусідніх квартирах. Ми стали друзями з їхніми дітьми, разом готуємо, їздимо купувати продукти, відпочиваємо, святкуємо дні народження..» (Данило Соловйов, вихованець центру)
Одна Церква - одна родина
Тренінговий центр ГО
Центр раннього втручання
Денні центри
Патронат
Наставництво
Центр соціальної адаптації випускників інтернатів