Ua/En
Підтримка родин, що опинились в складних життєвих обставинах (СЖО)
Центр розвитку сім`ї та батьківства "Мій Дім"
Родини, що опинились у складних життєвих обставинах (СЖО) є головним джерелом постачання дітей до інтернатів. По всій Україні  600 тисяч дітей перебувають у таких родинах, з них, кожні три дні, до інтернатних закладів потрапляє 250 дітей.

У Херсонській області нараховується 3143 родин у складних життєвих обставинах, в яких проживає 5907 дітей.

Відповідальне ставлення суспільства до проблеми родин у СЖО та вчасно надана підтримка зможуть  попередити страшну долю сирітства для таких дітей. Починаючи з 2016 р. БФ “Мій Дім”  пілотує проект “Підтримки сімей у складних життєвих обставинах”. До проекту долучились місцеві органи влади, небайдужі бізнесмени, церковна спільнота. Завдяки спільним зусиллям вдалося підтримати більше 30 родин, в яких 88 дітей не потрапили до інтернату, а сім'ї отримали змогу побороти  кризу.
Інструменти, що допомагають вирішити проблеми сімей у СЖО:

1. Програми волонтерської підтримки сімей.
Кожен небайдужий може долучитись до підтримки такої сім'ї у якості волонтера, пройшовши навчання та отримавши необхідні навички соціальної роботи у Тренінговому Центрі “Мій Дім”.

2. Центри підтримки дітей та сімей
Створення територіальних центрів підтримки дітей та сімей, які надають доступні соціальні послуги для сімей, що опинились у СЖО.

3. Центри раннього втручання
Кваліфікована допомога батькам, діти  яких мають інвалідність, шляхом їх навчання та сприяння інклюзії дітей у суспільство.

4. Літні табори відпочинку
Гарна можливість відвертого спілкування з небайдужими волонтерами та отримання  кваліфікованої допомоги  від компетентних спеціалістів, у поєднанні з  оздоровчим відпочинком.

5. Денні Центри
Програма позашкільного навчання дітей через допомогу  волонтерами у  виконанні шкільних домашніх завдань та всебічного духовного та творчого розвитку.

6. Персональна адвокація сімей та залучення донорів до їх підтримки
БФ “Мій Дім” виступає посередником між сім'ями у СЖО та організаціями і людьми, які небайдужі до вирішення проблем таких дітей та сімей.

Зцілюючи родину-будуємо майбутнє РАЗОМ!

066-744-25-97
Одна Церква - одна родина
Тренінговий центр ГО
Центр раннього втручання
Денні центри
Патронат
Наставництво
Центр соціальної адаптації випускників інтернатів