Ua/En
Центр раннього втручання
Центр розвитку сім`ї та батьківства
"Мій Дім"
Генетичні відхилення, проблеми обміну речовин, хвороби, ускладнення при народженні, спадкові захворювання порушують звичайний розвиток дитини, а її батькам – ускладнюють догляд, виховання, навчання, звичайне життя. І ось тут у нагоді стає поки що для багатьох українців незрозуміле поняття, як “раннє втручання”. За визначенням Європейської асоціації раннього втручання Eurlyaid, раннє втручання – це всі можливі заходи, орієнтовані на розвиток дитини, а також на супровід батьків, які здійснюються безпосередньо і негайно після визначення стану та рівня розвитку дитини.

Допомога команди спеціалістів спрямовується на те, щоб сім’я не випала зі звичного для неї способу та темпу життя. Допомога від народження до трьох років у більшості випадків надається вдома, вона зосереджена на навчанні батьків, як виховувати дитину, та допомагає практичними порадами, котрі дозволять батькам здолати гіперопіку над дитиною. Дитині також надається кваліфікована допомога фахівців та складається індивідуальна програма розвитку.
Також важливим є правильний вихід із програм раннього втручання та перехід дитини та сім’ї в інші програми допомоги. Раннє втручання – це суспільні програми, які забезпечують надання допомоги немовлятам і дітям віком від народження до 3 років, у яких виявлена неповносправність або, які мають ризик затримки розвитку внаслідок дії біологічних чинників або факторів зовнішнього середовища. Необхідність раннього втручання обумовлена пластичністю та здатністю до адаптації мозку в перші роки життя дитини.

Успішність реабілітаційного процесу у дітей з проблемами розвитку залежить від наявності досконалої системи ранньої діагностики та правильної організації лікувального процесу. В Україні традиційні діагностичні підходи були зорієнтовані на виявлення вже сформованої патології, у той час, як необхідно орієнтуватися на еволюційний розвиток усіх функціональних систем від самого народження дитини. І саме такий Центр ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства» хоче започаткувати на базі КЗ «Херсонський обласний Будинок дитини» ХОР.
За додатковою інформацією звертайтесь за номером095-418-15-61Людмила
Одна Церква - одна родина
Тренінговий центр ГО
Центр раннього втручання
Денні центри
Патронат
Наставництво
Центр соціальної адаптації випускників інтернатів