ГО «Центр розвитку сім'ї та батьківства»

Свято Різдва з фондом "Мій Дім"

Свято Різдва з фондом

Різдвяне Свято для родин, які перебувають  в складних життєвих обставинах.

Наша команда взяла подарунки та поїхала до  Каховки на Різдвяне свято для родин, ініціаторамиякого стали наші партнери та добрі друзі - організація "Дерево життя".

 

Детальніше

09.01.2018 Кількість переглядів: 13

Чудеса по вихідних

Чудеса по вихідних

14 грудня
Назва: Пілотний проект "Чудеса по вихідних" невдовзі стартує.
14 грудня до нашого центру завітала представник Kidsave в Україні - Nadiya Kondratiuk.
Відбулась робоча зустріч з приводу обговорення пілотного проекту "Чудеса по вихідних", який невдовзі стартуватиме в Херсонській області шляхом активного розвитку програм індивідуального та корпоративного наставництва.

Детальніше

27.12.2017 Кількість переглядів: 23

І знову, тренінг від Девіда Літла

І знову, тренінг від Девіда Літла

І знову, тренінг від Девіда Літла.
Незабутні поради та вагома підтримка від David J Little отримали вчора прийомні батькі, опікуни та усиновителі відвідавши тренінг, який проводив в нашому центрі Девід Літтл.

Детальніше

27.12.2017 Кількість переглядів: 17

Тренінг від Kidsave "Дива по вихідним"

Тренінг від Kidsave

Незабутній тренінг з передачі методології програми "Дива по вихідним" (Модель гостьової сім'ї) від організації Kidsave.

Наш тренінговий центр дякує спеціалістам Kidsave International, досвідченим тренерам - Тетяні Стаффорд та Ренді Томпсон, які у вигляді дискусій із учасниками досліджували яким же чином можна залучити підлітків та сім'ї кандидатів до участі в проекті гостьової сім'ї.

Детальніше

27.12.2017 Кількість переглядів: 19

ОБЛАСНА ПРАКТИЧНА Конференція "Heartland Family Service"

ОБЛАСНА ПРАКТИЧНА Конференція

ОБЛАСНА ПРАКТИЧНА Конференція "Heartland Family Service"
"Соціально-відповідальна громада: дієва модель соціальних послуг для дітей та сімей"
за участі експертів організації Heartland Family Service
Сьогодні, 9 листопада, на базі Центру розвитку сім’ї та батьківства пройшла конференція за участі міжнародних спікерів, експертів організації Heartland Family Service.
Heartland Family Service (*Хартленд Фемілі Сервіс) - це організація зі штата Айова, США, місією якої є посилення як індивідуального потенціалу осіб, так і потенціалу сімей в громаді шляхом навчання, консультування та забезпечення членів громади підтримуючими послугами.

Детальніше

27.12.2017 Кількість переглядів: 18

Тренінг на тему "Сімейні форми влаштування дітей в Україні"

Тренінг на тему

Тренінг на тему "Сімейні форми влаштування дітей в Україні"
Місія нашого центру створити та розвинути надійну систему надання соціальних послуг на рівні територіальних громад Херсонської області з метою попередити та протидіяти сирітству у всіх його проявах.

Детальніше

20.12.2017 Кількість переглядів: 19

Школа підготовки професійних волонтерів

Школа підготовки професійних волонтерів

Новости на сайт:  Г О «Центр розвитку сім’ї та батьківства

Школа підготовки професійних волонтерів для проекту  «Одна церква – одна родина».

22 листопада вкотре волонтерська школа в тренінговому центрі  ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства «Мій Дім»» зібрала людей, які мають бажання, знаходять час, силу, ресурси, щоб допомагати родинам, які перебувають в складних життєвих обставинах і де є загроза потрапляння дітей з родини в інтернат.

Детальніше

01.12.2017 Кількість переглядів: 126

Громада - майданчик

Спорт майданчик для дитячого будинку сімейного типу

 

 

Завдяки  нашим партнерам із Китаю - Hromada.club встановлено спорт майданчик для родини Мусійчуків.

Минулого тижня наша команда завітала погледіти, як виглядає вже встановлена конструкція майданчика, яка знаходиться прямо біля будинку, де проживає родина.  Діти, в безпеці та під наглядом, мають можливість грати, розважатись  та розвиватись фізично.

Детальніше

01.12.2017 Кількість переглядів: 63

Заняття волонтерської школи

На сьогодні багато ресурсів наших донорів, партнерських організацій та добродіїв йдуть на підтримку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (СЖО).

Чому ж саме родини в СЖО? І що вважається складними обставинами? 
"Складними визначаються такі життєві обставини для окремої людини/родини, що об'єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно (інвалідність, часткова втрата рухової активності у зв'язку зі станом здоров'я, самотність, сирітство, безпритульність, відсутність житла або роботи, насильство, зневажливе ставлення та негативні стосунки в сім'ї, малозабезпеченість, психологічний чи психічний розлад, стихійне лихо, катастрофа тощо)". 

Детальніше

17.11.2017 Кількість переглядів: 83

Наша команда відвідала харківський Інститут Раннього Втру

Генетичні відхилення, проблеми обміну речовин, хвороби, ускладнення при народженні, спадкові захворювання порушують звичайний розвиток дитини, а її батькам – ускладнюють догляд, виховання, навчання, звичайне життя.
 
     І ось тут у нагоді стає поки що для багатьох українців незрозуміле поняття, як “раннє втручання”. За визначенням Європейської асоціації раннього втручання Eurlyaid, раннє  втручання – це всі можливі заходи, орієнтовані на розвиток дитини, а також на супровід батьків, які здійснюються безпосередньо і негайно після визначення стану та рівня розвитку дитини. 

 

Детальніше

17.11.2017 Кількість переглядів: 70

Соціальний експеримент від активістів нашого міста

Соціальний експеримент від  активістів нашого міста
Наші партнери -  ПОІУ «Спроможна громада «Рідна земля» взяли участь у  соціальному  експерименті.

 

Детальніше

20.10.2017 Кількість переглядів: 67

Сьогоді відбулось офіційне відкриття соціального таксі

Від сьогодні стартує спільний проект міської ради та наших партенерів ПОІУ "Спроможна громада " Рідна земля"

Більш детально є можливість ознайомитись за посиланням: http://bukva.ks.ua/transport/6788-hersonskie-zhurnalisty-otpravilis-v-pervuyu-poezdku-na-socialnom-taksi-foto.html

 

Детальніше

12.10.2017 Кількість переглядів: 136

Патронат на Херсонщині набирає обертів!

Патронат на Херсонщині набирає обертів!

5-6 жовтня на базі ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства» у партнерстві з Херсонським ОЦСССДМ пройшов дводенний тренінг «Підготовка спеціалістів з питань пошуку та первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі». На навчання зібрались обласні ЦСССДМ, служби у справах дітей міста та області та центри зайнятості. Завдяки чудовому патронатному тренеру з Дніпра та компетентному спеціалісту Дніпропетровського ОЦСССДМ – Дмитру Дерев`янко.

Детальніше

06.10.2017 Кількість переглядів: 112

5-7 жовтня - тренінг з програми Lumos

 5-7 жовтня  - тренінг з програми Lumos

5-7 жовтня 2017 року, в малому залі нашого тренінгового центру,  пройдуть навчання з підготовки тренерів, волонтерів та працівників  соціальних служб за програмою:  «Найкращі практики у сфері захисту прав дітей».

Програма Lumos  являється міжнародною, недержавною організацією, яка  існуючи з 2005 року прикладає багато зусиль задля  знищення руйнівної системи інституалізації дітей із сімей в складних життєвих обставинах.  «Lumos» має на меті зробити все можливе для того, що б до 2030 року по всій Європі не було жодної покинутої дитини, яка б проживала в інтернатному закладі.

 

Детальніше

04.10.2017 Кількість переглядів: 101

Семінар-практикум

Семінар-практикум

29-30 вересня 2017 року в конференц залі нашого центру проходить семінар-практикум на тему: "Поведінкові розлади. Причини виникнення. Діагностика. Шляхи подолання труднощів." 

 Сьогодні ми мріємо про виховання гармонійної особистості з перших років життя дитини, але це неможливо без включеності у пошук шляхів підтримки дітей з порушеннями  розвитку комунікацій, мовлення та ін.

Детальніше

01.10.2017 Кількість переглядів: 93

Перший тренінг вересня стартував!

Перший тренінг вересня стартував!

Перший тренінг вересня стартував!
Тренер: Жанна Кавун
Тренінгова програма: "Ключові аспекти допомоги дітям - сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

 

Детальніше

14.09.2017 Кількість переглядів: 123

Вітаємо всіх батьків, вчителів та школярів з Днем знань!

Вітаємо всіх батьків, вчителів та школярів з Днем знань!

Знання - це світло.
І знання дітей сьогодні - це надія країни на світле завтра .

 Хай Благословить Бог всіх вчителів пам'ятати про ту відповідальність, яка на них покладена. Терпіння вам бажаємо та віри в дітей! Кожна дитина - особлива, і кожна заслуговує на право отримувати знання на належному рівні.

 Школярики, бажаємо терпіння та уважності, натхнення і старанності! Світ знань - він захоплюючий. Пориньте в цю подорож і будьте готові до пригод.

 

Детальніше

01.09.2017 Кількість переглядів: 178

«Центр соціальної інтеграції випускників «Мій Дім»» вкотре відкрив свої двері для дітей сиріт

«Центр соціальної інтеграції випускників «Мій Дім»» вкотре відкрив свої двері для дітей сиріт

Центр надає  послугу соціальної інтеграції вихованцям та випускникам інтернатних закладів, які перебували на повному державному забезпеченні у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомніх сім’ях або під опікою, в ДБСТ.  У зв’язку із закінченням навчання в інтернаті, з метою соціальної інтеграції, розвитку соціальної компетентності, сприяння в найкращій реалізації особистісного потенціалу в період переходу до самостійного життя 8 юнаків та 4 дівчини матимуть змогу у цьому році проживати у Центрі та отримати уроки самостійного життя.

Детальніше

01.09.2017 Кількість переглядів: 162

П'ять малозабезпечених родин Херсонської області мали можливість безкоштовно відпочити на морі

П'ять малозабезпечених родин Херсонської області мали можливість безкоштовно відпочити  на морі

Мабуть, немає нічого кращого, ніж час мами і дитини, проведений разом: ігри, море, розваги, навчання, спільні фотосесії.

Центр роз​​витку сім’ї та батьківства за фінансової підтримки громадської організації «Рідна земля» організував відпочинок на морі для малозабезпечених родин. Протягом 5 днів мами, разом із своїми дітьми, безкоштовно відпочивали на морі, приймали участь в тренінгах по вихованню дітей та вчились навикам побудови міцних взаємовідносин в родині. Для матусь також організували цікаві  майстер-класи.

 

Детальніше

23.08.2017 Кількість переглядів: 166

Наш табір для сімей в СЖО

Наш табір для сімей в СЖО

Вони вперше побачили море, а ми вперше бачили їх такими щасливими.

Закінчився перший день табору для дітей в СЖО (проживають в родині, яка перебуває в складних життєвих обставинах).

Неймовірний день заїзду та знайомства.

Детальніше

15.08.2017 Кількість переглядів: 197

Сім'ї СЖО

Сім'ї СЖО

В кожної сім’ї , яку ми підтримуємо – своя історія. Це багатодітні, родини, які проходять через складні життєві обставини. Якщо ви знаєте таку родину, інформуйте нас, або повідомте їм про Центр розвитку сім'ї та батьківства "Мій Дім". 

Детальніше

08.08.2017 Кількість переглядів: 221

Спілка інвалідів України "Рідна земля"

Завдяки спілці «Рідна земля» протягом 5 місяців була надана допомога 14 людям.  Почергово ми б хотіли висвітлювати, на які потреби були витрачені кошти, які надала нам спілка.

 

Детальніше

18.07.2017 Кількість переглядів: 255

Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів

Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів

8 липня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів». В цьому законі чітко визначено, що власником аліментів  є дитина. Дорослі розпоряджаються даними коштами але виключно на потреби дитини.  

 

Детальніше

14.07.2017 Кількість переглядів: 237

Основи соціального супроводу для волонтерів

Основи соціального супроводу для волонтерів

   Оскільки сім'ю визнано у міжнародному співтоваристві найкращою умовою виживання, захисту і розвитку дітей, основним осередком суспільства, природним середовищем для людини, то саме від неї залежить, яким буде наше з вами майбутнє. Саме за цих обставин, коли у суспільстві спостерігається тенденція збільшення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, де проживають діти, від нас вимагається увага та готовність допомогти, уміння врегульовувати негативні процеси в сім'ї з метою збереження  біологічної родини для дитини, запобігання потраплянню дітей в інтернати.

  

Детальніше

01.06.2017 Кількість переглядів: 309

Тренінги від Інституту розвитку дитини!

Тренінги від Інституту розвитку дитини!

На базі ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства» відбулось 2 тренінги. Спікером виступив  Девід Літл – відомий тренер, усиновитель, представник Техаського Інституту розвитку дитини, що проводить лекції по вихованню дітей та специфіці виховання прийомних дітей.

 

Детальніше

03.04.2017 Кількість переглядів: 321

Готуємо наставників!

Готуємо наставників!

17 і 18 березня команда херсонського Проекту Наставництва провела тренінг за Програмою підготовки Наставників для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Церкві Різдва Христового (м.Нова Каховка, Херсонська обл.). На тренінгу були присутні 10 осіб, серця яких загорілися цим видом допомоги дітям.

 

Детальніше

22.03.2017 Кількість переглядів: 403

Тонкощі батьківства!

Тонкощі батьківства!

І знову нова група майбутніх прийомних батьків та опікунів  в гостях у ГО "Центр розвитку сім'ї та батьківства". Це завжди зворушливо і по-новому, це очікування, бажання зануритися в тему, новий досвід та нові знайомства.

 

Детальніше

20.03.2017 Кількість переглядів: 395

Тренінги від Девіда Літла!

26-27 березня у Херсоні на базі ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства» відбудеться 2 тренінги. Спікером виступить  Девід Літл – відомий тренер, усиновитель, представник Техаського Інституту розвитку дитини, що проводить лекції по вихованню дітей та специфіці виховання прийомних дітей.

26 березнятренінг для татусів «Як бути добрим садівником для своєї дитини». Адже, щоб виховувати своїх дітей, татам дуже часто потрібно мати навички справжнього садівника: бути уважним до своєї дитини, розуміти її потреби, слідкувати за її розвитком.  Тривалість тренінгу -16:00-19:00.

 

Детальніше

17.03.2017 Кількість переглядів: 453

Наш неформатний формат Дня іменинника

Наш неформатний формат Дня іменинника

Ми всі дуже любимо сюрпризи і різноманітність в нашому житті, тому цей черговий і вже такий традиційний День іменинника в Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті пройшов незвично.

 

Детальніше

13.03.2017 Кількість переглядів: 463

Тренерська практика!

Тренерська практика!

Ось і завершився 2 етап «Програми підготовки тренерів сфери захисту прав дітей у Херсонській області», яку реалізує МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (м. Київ) та ГО «Центр розвитку сім’ї та батьківства» (м. Херсон).

 

Детальніше

09.03.2017 Кількість переглядів: 474

Підготовка майбутніх тренерів!

Підготовка майбутніх тренерів!

Вперше в м. Херсоні в період з 22 по 24 лютого 2017 року відбувся 1-й етап «Програми підготовки тренерів сфери захисту прав дітей у Херсонській області», яку реалізує МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (м. Київ) та ГО «Центр розвитку сім’ї та батьківства» (м. Херсон).

Детальніше

01.03.2017 Кількість переглядів: 443

Презентація нових проектів

Презентація нових проектів


19 лютого наша команда відвідала Церкву Христа Спасителя (м.Херсон) для того, щоб підбадьорити і надихнути прихожан на нові проекти служіння. Ми презентували проекти допомоги сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, наставництво для дітей, які виховуються в інтернатних закладах, центр адаптації для випускників інтернатів. Також ми озвучили важливість створення в Херсоні денних центрів і центрів раннього втручання для роботи з дітьми групи ризику, так як всі ми прагнемо до поліпшення соціальної ситуації в області та в країні в цілому.

Детальніше

20.02.2017 Кількість переглядів: 368

«Зцілюючи родину – будуємо майбутнє»!

«Зцілюючи родину – будуємо майбутнє»!

Під такою назвою об’єднала Херсонщину обласна конференція присвячена питанню підвищення якості соціальних послуг малозахищеним верствам населення, а саме: дітям-інвалідам, дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах.

27 січня у приміщенні туристичного комплексу «Фрегат» відбулась перша тематична конференція обласного рівня, що підняла питання розвитку соціальних послуг на Херсонщині. На  конференцію  зібралось більше 300 учасників. Без перебільшення, це стало знаменною подією для всієїобласті. Під час конференції обговорювали актуальні проблеми у соціальній сфері  як  в Херсонській області, так і  в Україні.

Детальніше

27.01.2017 Кількість переглядів: 613

Партнери