ГО «Центр розвитку сім'ї та батьківства»

Соціальне таксі

Сьогодні в Україні налічується близько 3 мільйони інвалідів, які потребують нашої підтримки. Ці люди хочуть повноцінно жити, в тому числі і пересуватися.
Людині з обмеженими громадський транспорт недоступний: міські маршрутки, тролейбуси, трамваї необладнані, водії їдуть так, що й здорова людина не встоїть на ногах. Дістатися кудись, навіть у лікарню, для людей з особливими потребами – неабияка проблема. Машини мають небагато інвалідів, а їхати на таксі – надто дорого. Представляючи інтереси обмежених людей, головним завданням проекту «Соціальне таксі» є створення всіх умов, щоб для інвалідів пересування перестало бути проблемою.
Послуги «соціального таксі» надаються особам з обмеженими можливостями, які значно втратили рухову активність, пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків, відносяться до мало мобільних груп населення. У службі перевезення інвалідів буде проводитися за допомогою спеціально обладнаних машин. Наш автомобіль буде оснащений усім необхідним для безпечного і комфортного транспортування:
· Складна апарель (пандус);
· Бічні зсувні двері;
· Система закріплення інвалідного візка за допомогою фіксуючих пристроїв;
· Кондиціонер;
· Обігрівач;
· Послуги супроводжуючого.

Перевезення громадян здійснюється з метою вирішення їх соціальних проблем, залучення їх до активного способу життя .

Партнери