ГО «Центр розвитку сім'ї та батьківства»

Одна церква – одна родина

Зараз 104 тис. дітей-сиріт знаходиться у 774 інтернатних закладах. 97 тис. з них – це соціальні сироти. Тобто діти, у яких є батьки, але по різним причинам: соціальним, економічним та морально-психологічним, вони не виконують батьківських функцій.

Тільки в Херсонській області за офіційними даними 2015 року таких сімей близько 4 тисяч і в них проживає більш ніж 7 тисяч дітей.

У зв’язку з такою ситуацією в Україні ГО "Центр розвитку сім`ї та батьківства" пропонує зосередитись на допомозі сім'ям, які є потенційними "постачальниками" своїх дітей до інтернатів. Потрібно звернути особливу увагу на підтримку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Тому ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства» хоче стати тією платформою, на якій об’єднають свої зусилля представники церков, незалежно від своєї конфесії, навколо проблеми сімей у складних життєвих обставинах. Головна ідея цього проекту полягає у тому, щоб волонтери церков взяли під опіку одну родину і підтримували її до виходу родини з кризи, надаючи їй юридичний, гуманітарний, консультативний, практичний супровід. ГО «Центр розвитку сім`ї та батьківства» бере на себе відповідальність надати волонтерам теоретичних знань та практичних нивичок по роботі з такими сім`ями за допомогою проходження тренінгів у Тренінговому центрі нашої громадської організації. 

За додатковою інформацією звертайтесь за номером 095-418-15-61 (Людмила)

Партнери